AMACIMIZ KALİTE ÜRETMEK

Nafi Kuyumcu Makinaları firması olarak siz değerli müşterilerimize kaliteli ve son teknoloji ile donatılmış cihazları sunabilmek adına kendimizi sürekli yeniliyoruz. Sektörde öncü bir kuruluş olabilmek adına ve oluşturduğumuz bu markayı tüm dünyaya duyurabilmek için yaptığımız her işte büyük bir özveri ile çalışmaktayız.

Ürettiğimiz her makinenin kuyumcu firmaları tarafından kaliteli ve konforlu bir şekilde kullanılması adına gerekli tüm altyapımızı hazır bulundurmaktayız. Bünyemizde çalışan personelimiz ile birlikte gerekli teknik bilgilere ve tecrübeye sahip olduğumuza yürekten inanıyoruz.

Ürettiğimiz tüm makinelerden de yüksek performans elde edeceğinizi biliyoruz. Sizlere imalathanelerimizde ürettiğimiz kuyumcu makinaları hakkında detaylı bilgiler vermek isteriz;
 • İki kişilik istim makinası; tam otomatik bir şekilde çalışan ve üzerinde basınç buhar göstergesi yer alan çift kişilik yani çift başlıklı istim makinası ürünümüz piyasadaki rakiplerine göre çeşitli teknolojiler ile donatılmıştır. Ürünümüzde %100 emniyet sistemli basınç şarteli yer almakla birlikte “su yok” ikaz lambası ve su tahliye vanası bulunmaktadır. Ürünümüz paslanmaya ve aşırı kullanma kaynaklı aşınmaya karşı son derece dayanıklı olmakla birlikte elektronik pedal sistemi de mevcuttur. Ürün hakkında diğer teknik detayları web sitemiz üzerinden takip edebilirsiniz.
 • Santrifüj Kurutma Makinası; Kuyumculuk sektöründe oldukça ihtiyaç duyulan santrifüj kurutma makinası metal kaplaması ve rahat kullanımı ile müşterilerimizin ilgi odağı haline gelmiştir. Makinemizde yer alan üfleme sistemi ve suyun merkezden dışarıya doğru atma özelliği ile kuyumculuk adına tüm kurutma işlemlerinizi rahat bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.
 • Çift Kazanlı Yıkama Makinası; Kuyumculuk sektöründe oldukça fonksiyonu olan çift kazanlı yıkama makinası ürünümüz yüksek kapasitesi ile müşterilerimize büyük bir rahatlık sağlar. Diğer firmaların ürettiği cihazlara göre uzun süre kullanıma sahip olduğu için kullanıcılar tarafından tercih edilmektedir.
 • Kalem Rodaj Cihazı; firmamız tarafından özenli bir şekilde üretilen bu cihazla değerli madenler arasında olan radyum ve altın kaplamaları kolay bir şekilde yapılabilir. Kalem rodaj cihazı bünyesinde barındırdığı farklı kaplar sayesinde madenlerin değişik renkte kaplanmasına fırsat vermektedir.
 • 20 kg Döküm Bilye Dolabı; değerli madenlerden olan altın gümüş gibi metallerin yüzeylerine parlatmak amacıyla kullanılan 20 kg döküm bilye dolabı firmamızın tesislerinde tamamen yerli malzemelerle üretilmekte ve müşterilerimizin kullanımına sunulmaktadır. Rakiplerine göre bizim ürettiğimiz marka son derece yüksek performansa sahiptir. Merkezimize gelerek makinelerimizi kontrol edebilir belki gönül rahatlığıyla satın alma işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.
 • Süper vakum cila makinası; buyurun da kullanılan malzemeler tamamen son teknoloji ile bir araya getirilmiştir. Dış kısmı sacdan yapılmış olup kuyumcuların çalışma alanı led ışıklar ile aydınlatılmıştır. Sessiz çalışma özelliği ile süper vakum performansı müşterilerimizin bu makineyi tercih etme sebepleri arasındadır.
 • 10 Kişilik Hidrozon Kaynak Makinası; müşterilerimiz tarafından sıkça tercih edilen 10 kişilik hidrozon kaynak makinesi ürünümüz son derece kaliteli malzemeler ile üretilmiş olup siz değerli kullanıcılarımızın hizmetine sunulmuştur. Kuyumculuk sektöründe makine üretimi konusunda genellikle yeniliklere devam ediyoruz ve tüm gelişmeleri takip ederek bilgilerimize devamlı güncel tutuyoruz.
 • 60 litre yıkama makinası; tesislerimizde ürettiğimiz bu ürün suya iletilen yüksek frekans dalgaları ile değerli madenlerin üzerinde yağlı ve kirli parçaları tam anlamıyla temizlemektedir. Yanında kullanılan özel şampuanı ile etkin ve detaylı bir temizlik sağlanmaktadır.
 • 12’li rodaj makinası; tesislerimizde deneyimli uzmanlarımız tarafından üretilen 12’li rodaj makinesi değerli madenlerden olan radyum ve altın kaplamasında kullanılmaktadır. Kuyumculuk sektöründe çalışan müşterilerimizle ürettiğimiz bu cihaza büyük bir memnuniyetle satın almaktadır.
 • 20 W fiber lazer makinası; oldukça büyük teknolojilerle üretilen bu cihaz firmamız tarafından özenli bir şekilde müşterilerimizin kullanımına sunulmuştur. Yaptığımız diğer ürünlerde olduğu gibi bu makinede de yüksek teknoloji kullandık ve insanların faydalanmaları adına daha yenilerini yapmaya gayret gösteriyoruz.
 • Punta Kaynak Makinası; yüksek dayanıklı kasası ve ayarlanabilir kolları ile kuyumculuk sektöründe çalışan insanların gözdesi olan bu makine kullanıcılarına birçok avantaj sağlamaktadır. Firmamızda çeşitli araştırmalar sonucunda ürettiğimiz cihazda son derece kaliteli teknik donanımlar yer almaktadır.
 • Kumlama Makinası; birçok sektörde kullanılan kumlama makinesi cihazımız bizim ürettiğimiz modelle sadece kuyumculuk ve maden işleme sektörüne özgü bir hale getirilmiştir. Bu sektörde çalışan insanların da büyük rağbet gösterdiği bu ürün firmamız çalışanları tarafından büyük özen gösterilerek piyasaya sunulmuştur.
 • Hizar kesme makinası; Kuyumculuk sektöründe insanlar tarafından sıklıkla kullanılan hızar kesme makinesi firmamız teknik donatımı sayesinde yüksek kalite ve teknoloji ile üretilmiştir. Bu sayede insanlar cihazdan daha uzun süre faydalanmakta ve herhangi bir teknik sorun yaşadığında firmamız ile iletişim halinde bulunabilmektedir.
 • Ayaklı tekli cila makinası; değerli madenleri işleyen ve müşterilerine sunan kuyumculuk firmaları ve çeşitli sanayi kuruluşları tarafından madenleri parlatmak amacıyla kullanılan ayaklı tekli cila makinası ürünümüz kaliteli yapısı ve estetik duruşuyla müşterilerimizin dikkatini çekmektedir. Son derece kullanışlı ve büyük fayda sağlayan bu ürün uzun yıllar elinizin altında bulunmaya adaydır.

Yukarıda sizlere Nafi Kuyumcu Makinaları firmamız tarafından üretilen bir takım cihazları tanıttık. Görüldüğü üzere teknolojinin her türlü avantajını kullanarak piyasaya sunduğumuz bu makinalar kullanıcılarımızın işlerini oldukça kolaylaştırmaktadır. İmalathanelerimizde ürettiğimiz ve büyük çoğunluğunu yerli sermaye ve yerli malzemeler ile ortaya çıkardığımız bu makineler kuyumcu sektöründe birçok kişinin rahat bir nefes almasını sağlamaktadır.

Çeşitli sanayi kuruluşları değerli madenleri işleyerek hazır bir şekilde kullanıma sunan şirketler tarafından fazlaca tercih edilen kuyumcu cihazları bünyemizde yer alan uzman profesyoneller tarafından büyük bir titizlikle üretilmektedir. Müşterilerimize, ulaşamadıkları veya bizim üretemediğimiz makineleri yurtdışından ithal ederek büyük kolaylık sağlamaktayız.

2011 yılından beri faaliyet gösterdiğimiz bu sektörde her zaman müşteri memnuniyeti odaklı çalıştığımızdan dolayı işimize son derece saygı duyuyoruz.

BACK
× WhatsApp Destek ?