MİSYONUMUZ

nafi kuyumcu makinaları - misyon

Nafi Kuyumcu Makinaları, 2011 yılından beri kuyumcu ve maden firmalarına ürettiği makineler ile onlara gerekli desteği sağlamakta ve müşterilerine inovatif çözümler sunabilmek için çalışmaktadır. Müşteri memnuniyeti bizim için önemli olduğundan dolayı bu konuda çalışan temsilci arkadaşlarımızla koordineli bir şekilde yolumuzda ilerliyoruz. Yaptığımız her işte makinalarla ilgili bir sıkıntı yaşandığında sorunsuz bir şekilde çözüme kavuşturabilmek adına ekip ruhuyla çalışıyoruz. Maksimum kalite ve minimum sorun ilkesi ile yola çıktığımız 2011 yılından bu yana kuyumculuk sektöründe öncü firmalar arasında yer alabilmek için kendimizi sürekli güncelliyoruz. Firmamızda çalışan personellerimizle kaliteli işler çıkarabilmek adına ve ürettiğimiz makinalarla ilgili minimum sorun yaşamak için var gücümüzle gece gündüz demeden çalışıyoruz.

Kaliteyi bizle birlikte yaşayan kuyumcu firmaları ve değerli madenleri işleyerek satışa sunan şirketler, makine ihtiyaçlarını sorunsuz bir şekilde Nafi Kuyumcu Makinaları olarak bizden karşılamaktadır. Bizler de sektörün bu ihtiyacını çok iyi biliyoruz ve şimdi olduğu gibi gelecekte de müşterilerimize en hizmeti sunacağımızın garantisini veriyoruz. Her biri alanında uzman personelimiz ile birlikte tüm dünyada gelişen teknolojiyi takip ediyoruz. Tüm bu işlemleri gerçekleştirirken kalitemizden asla ödün vermeden çalışıyoruz. Zaten temel prensibimiz de işe başladığımız ilk andan itibaren bu şekilde ilerlemektedir.

Kuyumcu sektörü oldukça geniş bir alandır. Bu sektöre hizmet edebilmek adına hızlı hareket etmek ve teknolojiyi yakından takip etmek çok önemlidir. Bizler Nafi Kuyumcu Makinaları olarak işimize gereken önemi veriyoruz ve son teknoloji cihazları müşterilerimize ulaştırabilmek adına yüksek performans gösteriyoruz. Geçmiş yıllarda olduğu gibi gelecekte de bu amacımızdan asla ayrılmayacağız. Türkiye’de ve dünyanın birçok yerinde faaliyet gösteren kuyumcu firmaları için tasarladığımız ve piyasaya sunduğumuz kuyumcu makinaları son derece büyük bir emek gösterilerek ortaya çıkmıştır. Bizim amacımız şirketlerin bu makineleri kullanarak insanlara daha kaliteli hizmeti uygun fiyatlara sunmalıdır.

Türkiye’de imal ettiğimiz kuyumculuk makinalarını kullanıcılara ulaştırabilmek adına bir takım çalışmalar yürütüyoruz. İnsanların bize daha kolay bulabilmeleri ve çalışmalarımızı yerinde görebilmeleri için çeşitli projeler yapıyoruz. Piyasaya sunduğumuz ürünleri belirli kategorilere ayırarak, model çeşitleri hakkında teknik detayları web sitemiz üzerinden müşterilerimize ulaştırıyoruz. Bu sayede müşteri ve aracı firma ile yakın bir iletişim kuruyoruz. Sektörün ihtiyacını anbean takip ederek tüm çalışmalarımızı ona göre şekillendiriyoruz. Ayrıca bu sektörde çalışan diğer sanayi kuruluşlarına da yatırım ve çalışma imkanı sunan çeşitli avantajlar veriyoruz. Bu sayede hem verimliliğimiz hem de satış konusunda ki desteklerimiz artmaktadır. Sorun değil çözüm üretici olarak çalıştığımız için tüm kuyumculuk dünyasında her zaman kazanan ve kazandıran firma olma konumumuzu korumaktayız.

 

VİZYONUMUZ

Nafi Kuyumcu Makinaları olarak kuruluş yılımız olan 2011 yılından beri prensiplerimizden vazgeçmeyerek yolumuza devam etmenin mutluluğunu yaşıyoruz. Bu işe baslarken amacımız, şimdi olduğu gibi gelecekte de kuyumcu sektöründe çalışan ve insanlara hizmet veren firmalara kuyumcu makinaları üretmek ve satışını gerçekleştirmek adına gereken teknolojileri kullanmaktır. Sektörde firma olarak tüm imkanlarımızı kullanıyoruz ve çalışanlarımızla beraber bir adım ileriye gidebilmek adına son derece gayretli çalışmalar ortaya koyuyoruz. Yaptığımız her işin bir sonraki iş adına referans olacağını bildiğimiz için, müşterilerimize karşı her zaman kaliteyi ekonomik fiyata sunma amacımızı koruyarak kuyumcu sektöründe ilklere imza atmaya devam edeceğiz. İşlem hacmimizi yıllar geçtikçe daha da artırarak önümüzdeki zaman dilimlerinde müşterilerimize en iyi makineleri sunmak için çalışmalarımıza devam edeceğiz.

Öncelikli olarak hedefimiz Türkiye’nin çeşitli noktalarına hizmet götürmek ve daha sonrasında dünyada kuyumculuk adına her türlü makineleri kaliteli bir şekilde üreterek piyasaya sunmaktadır. Kuruluş amacımız kısa süre içerisinde Nafi Kuyumcu Makinaları adını sektörde 1 numara haline getirmek ve daha sonrasında da yaptığımız işlerle piyasadaki kalıcılığımızı arttırmaktır. Ortaya çıkardığımız her makine bir önceki ürünün üst teknolojisi olmakta ve kuyumculuk sektöründe adeta bir çığır açmaktadır. Hem kuyumculuk işiyle uğraşan firmaların hem de aracı olarak çalışan şirketlerin işlerini kolay bir şekilde yapmaları adına bu makineler son derece kullanışlı olmaktadır.

Zaman geçtikçe insanların bize olan güveni artıyor ve firma olarak biz de işlerimizi daha da genişletmek adına birçok Ar-Ge çalışmaları yürütüyoruz. Ortaya çıkardığımız her başarılı ve kaliteli iş, bir sonraki işin garantisi niteliğinde olmaktadır. Müşterilerimize satışa sunduğumuz makineler daha sonrasında herhangi bir arıza yaptığında firmamız tarafından teknik destek sunulmaktadır. Makineler hakkında şimdiye kadar müşterilerimiz tarafından herhangi bir olumsuz yorum olmadı. Bundan sonra da herhangi bir aksilik yaşanmaması adına ekip arkadaşlarımızla beraber koordineli bir şekilde çalışmalarımıza devam edeceğiz. Çünkü kuyumcu sektörü oldukça büyük sermaye gerektiren bir işlem hacmine sahiptir. Durum böyle olunca da bu sektöre makine üreten firma olarak bizlere düşen görev her geçen gün artmaktadır. İleriye yönelik hedeflerimizi bu bilinçle belirliyoruz ve müşterilerimizle olan kaliteli ilişkileri geliştirmek adına çeşitli çalışmalar yürütüyoruz.

Nafi Kuyumcu Makinaları 2011 yılından beri bu sektörde yerini almakta, yakın zamanda da öncü kuruluş olacağının garantisini vermektedir. Tüm Türkiye’de sayısız şubeler açarak kuyumcu piyasasına yepyeni bir soluk getireceğimize inanıyoruz. Sektörde var olabilmek adına ve devamlı tercih edilebilen güvenilir bir kuruluş olabilmek amacıyla, geçmiş yıllarda olduğu gibi gelecekte de önümüzün açık olacağını biliyoruz. Şimdiye kadar yaptığımız ve ilerleyen zamanlarda da yapacağımız tüm işlerde kaliteli ve işe yarayan makineler ortaya koyabilmek için dünyada gelişen teknolojileri yakından takip ediyoruz. Çünkü gelişim ruhu tam anlamıyla bunu gerektirmektedir.

BACK
× WhatsApp Destek ?