nafi kuyumcu makinaları - hakkımızda

NAFİ KUYUMCU MAKİNALARI

Kuyumculuk sektörünün her türlü makina ihtiyacını karşılayan Nafi Kuyumcu Makinaları 2011 yılından beri müşterilerine kaliteli makinalar üretmektedir. Kendimize kattığımız değerden ötürü ve sürekli ileriye gitme çabamızdan kaynaklı olarak yaptığımız her türlü işte öncü firma olma konumumuzu koruyoruz.

Çalışanlarımızla beraber işimize olan saygımız neticesinde kuyumcu sektöründe çalışan tüm firmalar makina ihtiyaçlarını bizden karşıladıkları için hizmetimizden son derece memnun kalmaktadır. Bunun sonucunda bizler de kuyumcu makinaları üretimi konusunda Türkiye'de öncü firma olma yolunda hedefimize emin adımlarla ilerliyoruz.

2011 yılında başladığımız ticaret hayatımız, günümüzde de devam etmekte ve asla taviz vermeyeceğimiz prensiplerimizle başarılı işlere imza atmaktayız. Kurum olarak kendimizi çalışanlarımızla beraber sürekli olarak güncelliyoruz ve dünyada kuyumcu sektöründe gelişen önemli olayları ve son teknoloji makinaları takip ederek kendi imalathanelerimizde geliştiriyoruz.

Nafi Kuyumcu MakinalarıSunuyoruz

Nafi Kuyumcu Makinaları, Türkiye’de 2011 yılında kurulmasına rağmen adını kısa süre içerisinde kuyumcu sektöründe bir marka haline getirmiştir. Kuruluşumuzdan beri gösterdiğimiz yüksek performanstan ötürü kuyumcular ve kuyumcu işi ile uğraşan diğer esnaflar bizim teknolojilerimizi takip etmekte ve alışveriş ihtiyaçlarını bizden karşılamaktadır. Bizler de sektörde öncü firma olarak ihtiyaçları karşılamak adına müşterilerimizin beklentilerine yönelik çalışmalarımıza ara vermeden devam ediyoruz. Kuyumcu işlerinde tüm malzemelerimizi ve ekipmanlarımızı, kaliteden ödün vermeyecek şekilde kullanarak kuyumcu makinaları üretiyoruz. Ürettiğimiz bu makinalar kullanılarak insanlara hizmet amaçlı çeşitli sektörlere yönlendirilmektedir.

Avrupa standartlarına uygun ve daha sonrasında da tüm dünyada kullanılabilecek kuyumcu makinaları modellerimizi, kaliteli malzemeler ve ürünler üretmek amacı ile piyasaya sunuyoruz. Amacımız, kuyumculuk ve değerli madenlerin imalat sektöründe, malzeme temini ve kullanılacak makinaların üretimi konusunda dünya standartlarında çalışmalara imza atmaktır. Bu konudaki hassasiyetimiz prensiplerimize yansımakta ve her geçen gün büyümekte olan kapasitemizle imalathanelerimizde mükemmel performanslar göstermekteyiz. Kuyumcu sektörünün gelişmesi ile beraber yaptığımız işlem ağında her geçen gün artış sağlanmaktadır. Piyasanın ihtiyaç duyduğu her türlü kuyumcu makinaları ürünlerini firma olarak tek başımıza devamlı olarak karşılamaktayız. İlerleyen yıllarda tüm Türkiye’de kapasitemizi artırarak kuyumcu makinaları pazarında güçlü bir şirket olarak faaliyetlerimize devam edeceğimize yürekten inanıyoruz.

Türkiye genelinde 2011 yılından beri yüzlerce kuyumcu firmasına kaliteli hizmetler sunarak değerimizi ispatlamış bulunmaktayız. Kullandığımız teknolojiler sonucunda ürettiğimiz kuyumcu makinaları, firmalar tarafından değerli madenlerin işlenip müşterilere sunulması amacıyla kullanılmaktadır. Sürekli olarak dile getirdiğimiz temel prensiplerimizden vazgeçemediğimiz için müşterilerimizle aramızda oluşan güven duygusu da her geçen gün pekişmektedir. Karşılıklı gerçekleşen kaliteli alışverişler sonucunda devamlı büyüyen ve müşterileriyle sadık ilişkiler kuran Nafi Kuyumcu Makinaları, geçmiş yıllarda olduğu gibi günümüzde de kuyumcu sektörünün her türlü makina ihtiyacını güvenli bir şekilde karşılamaktadır. Zaten kuruluş amacımız da bu sektördeki firmalara dünya standartlarında makinalar sunmaktır. Birlikte çalıştığımız firma sayısı her geçen gün arttığı için insanlara verilen hizmet kalitesi de korele bir şekilde üst düzeye çıkmaktadır.

Nafi Kuyumcu Makinaları olarak kullandığımız teknolojiler, birlikte çalıştığımız firmalara yetmediği takdirde yurtdışından ithal ettiğimiz ürünleri de piyasaya ekonomik anlamda uygun bir şekilde sunmaktayız. Türkiye’de ve tüm dünyada ürettiğimiz makinaları pazarlıyoruz ve müşterilerimize kurulumlu bir şekilde bu makinaların satışını gerçekleştiriyoruz. Satış sonrasında da her türlü teknik destek ile müşterilerimizin yanında oluyoruz. Karşılıklı alışverişi gerçekleştirdikten sonra makinalarla ilgili herhangi bir sıkıntı yaşadığınızda teknik servis aracılığı ile bizlere ulaşabilmektesiniz.

Ürettiğimiz kuyumcu makinaları, kuyumculuk sektöründe son teknoloji kullanılarak tasarlanmakta ve tüm çalışanlarımız tarafından özenli bir şekilde ortaya çıkarılmaktadır. Bizlerle birlikte çalışan ve bize güvenen firmalar, kalite bilincine sahip oldukları için yaptığımız her işi beğenmekte ve ilerleyen yıllarda da bizlerle çalışma isteklerini her zaman dile getirmektedirler. Yaptığımız kaliteli işler neticesinde iş gücü kapasitemizi yıllar geçtikçe arttırmaktayız. Yurtdışından ithal ettiğimiz son teknolojik ürünler ve tesislerimizde ürettiğimiz makineler kuyumcu sektöründe çığır açacak gelişmelere neden olmaktadır. Yurtdışı bağlantılarımız ile birlikte ortak bir şekilde gerçekleştirdiğimiz Ar-Ge çalışmaları, sektör içerisinde önemli gelişmelere neden olmakta ve firma adımızı her geçen gün daha ileriye taşımamıza yardım etmektedir.

Kuyumcu sektöründe kullanılan makineleri tesislerimizde kaliteli bir şekilde üretiyoruz ve çoğu zaman piyasada kullanılan en son teknolojileri Nafi Kuyumcu Makinaları olarak bizler müşterilerimize sunuyoruz. Örneğin motor imalatında bakır metalini aynı şekilde başka bir bakır metaline kaynak yapabilen kuyumcu makinası Türkiye içerisinde ilk defa bizim tesislerimizde üretilmiştir. Bunun gibi sayısız ilklere imza attığımız için müşterilerimiz arasında bize olan güven duyguları her geçen gün artmaktadır. Tesislerimizde ürettiğimiz makinaların kalitelerini gelip yerinde kontrol edebilirsiniz. İki kişilik istim makinesi, santrifüj kurutma, çift kazanlı yıkama makinesi, süper vakum cila makinası, 10 kişilik hidrozon kaynak makinesi, 60 litre yıkama makinası ve daha birçok kuyumculuk sektöründe kullanılan makineleri tüm Türkiye’de bir ilk olarak bizim firmamızda bulabilirsiniz. Kaliteyi güvenli bir şekilde ve ekonomik fiyata bulabileceğiniz kuyumcu makinaları en son teknolojiler kullanılarak alanında uzman çalışanlarımız ile üretilmektedir.

İstanbul ilinde göstermiş olduğumuz faaliyetleri tüm Türkiye’ye ve daha sonrasında dünyaya taşımak için müşterilerimizle olan ilişkilerimizi her geçen gün geliştiriyoruz. Nafi Kuyumcu Makinaları firması olarak kuyumculuk sektöründe birçok ilke imza attığımız için hem bu sektörde hem de kuyumculuk işi ile uğraşan firmalar da bize güvenerek yola çıkmakta ve işlerini kaliteli bir şekilde yapmaktadır. 2011 yılından beri çıktığımız bu yolda siz değerli müşterilerimize kaliteyi en uygun fiyatlara sunmak için tüm çalışanlarımızla beraber son teknoloji ürünlerle hizmet vermeye devam etmekteyiz.

nafi kuyumcu makinaları - hakkımızda
BACK
× WhatsApp Destek ?